На складе

Interiérový parfém rozmarýn+citroník 100ml Botavikos

Код товара:
N050060
EAN:
4640001813641
Общая доступность выбранного варианта:
8 кол-во
Описание:

Interiérový parfém rozmarýn+citroník 100ml Botavikos

Deko-kytice

Rozmarýn+citroník 

Svěží šumivá vůně, která ztělesňuje nezkrotnou energii ledové opařené vody, ohlušující dech oceánu. Vlna osvěžujícího tvrdohlavého citronu, elemi a mandarinky pokrývá bezhlavo a dodává život již tak chladnému pozadí. Proti všem přírodním zákonům následuje studená vlna teplou. To nevyhnutelně zahřívá s citrusově-citronovým vánkem litsei kubeba a dřevitým teplem kořeněně ovocného růžového dřeva, jalovce z kouřové kůže a mocného cedru, připomínajícího staré dřevěné předměty. Uprostřed tepla náhle rozkvetne chlad rozmarýnu s bylinnými, mátovými, jehličnatými a eukalyptovými odstíny odvážného citrusu, který se nebojí přidat neotřesitelnou svěžest vůni cukrářské marmeladové nuance chuti.

Složení: dipropylenglykolmonomethylether, olej z mandarinkové kůry, olej z kůry citroníku limonového, výtažek z cedru himalájského, olej z listů rozmarýnu lékařského, olej z růžového dřeva, mandarinkový esenciální olej, elemiová silice, éterický olej z jalovce, olej z vavřínu kubebového, limonen *, linalool *, citral *, geraniol *, benzylbenzoát *, citronellol *.

*Složky přírodních éterických olejů.

Podmínky skladování: Skladujte při teplotách od +5°C až +25°C, mimo ohřívací zařízení, chraňte před přímým slunečním zářením, mimo dosah děti.

Bezpečnostní opatření: možná individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu. 

Způsob použití: vložte ratanové tyčinky do násypky na složení. Pro zachování aroma je nutné tyčinky obracet každý druhý den. Vůně můžete upravit snížením nebo zvýšením počtu tyčinek. Vnitřní parfém 100 ml vydrží nejméně 6-8 týdnů.

Země původu: Rusko.

Ваша цена:
430 CZK
Количество:
0 кол-во
Корзина: 0 CZK
Итоговая цена: 0 CZK
0 кол-во
  • Корзина (0 CZK)0