На складе

Tekuté hozjaistvenoe mýdlo R.B.A. 1L

Код товара:
N100019
EAN:
4630007836362
Общая доступность выбранного варианта:
6 кол-во
Описание:

Tekuté hozjaistvenoe mýdlo R.B.A. 1L

Mýdlo je vytvořeno na základě milovaného a získalo si důvěru spotřebitelů „Černé mýdlo“ speciálně pro bezpečné a efektivní čištění. Při vaření tohoto mýdla se používají pouze přírodní přísady bez přidávání chemikálií škodlivých a nebezpečných pro lidské zdraví a koncentrace mastných kyselin je 72%. Černé mýdlo na prádlo Agafia jemně čistí a obnovuje všechny povrchy, všechny typy podlah a vodovodní instalace. Vytváří bohatou pěnu, ideální pro ruční mytí.

Složení: Čištěná voda, <10%: aniontová povrchově aktivní látka, neiontová povrchově aktivní látka, oleje: cedr, daurská sója, jedle, rakytník, jalovec, amarant, šípek, lopuch, lněné semínko, kámen, nálevy: šalvěj, celandin, meduňka, plicník, heřmánek, řebříček obecný, kopřiva, výtažky: sibiřský modřín, kostřava altajská, medvědice, elecampane, sibiřský istoda, borovicová pryskyřice, šišky černé olše, zlatý kořen, dubový mech, osika, sibiřský šikša, kořen mýdla bílého a červeného, ​​kosatec sibiřský, sněžná cladonia, marshmallow, chaga, maral root, sibiřský modřínový výlisek, konzervant katon, parfémová kompozice.

Podmínky skladování: Skladujte v suchu a chladu. 

Bezpečnostní opatření: v případě kontaktu se sliznicemi opláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Způsob použití: 1. Mýdlo na mytí rukou: malé množství mýdla zřeďte ve 2–3 litrech teplé vody, omyjte, dobře opláchněte vodou. 2. Na čištění povrchů: naneste malé množství mýdla na houbičku nebo na špinavý povrch, otřete povrch důkladně opláchněte vodou; 3. K čištění podlahy: přidejte několik kapek mýdla do 2–3 litrů vody, podlahu umyjte, opláchněte vodou; 4. Čisticí prostředek na mytí nádobí: naneste malé množství gelu na houba, umyjte nádobí, opláchněte vodou.

Země původu: Rusko.

Ваша цена:
240 CZK
Количество:
0 кол-во
Корзина: 0 CZK
Итоговая цена: 0 CZK
0 кол-во
  • Корзина (0 CZK)0